Farširuotos vištienos krūtinėlės

Farširuotos vištienos krūtinėlės


  1 tund 10 min.         4 portsjonit           keskmine

 

 

 
 
   

 


 

  Nuo vištienos krūtinėlių nuimkite odą ir pašalinkite kaulą. Plonu peiliu krūtinėlėse padarykite gilias „kišenes“ kurios nesiektų krašto 1 – 1,5 cm.
     
  Grybus pamerkite į verdantį vandenį 10 min., išpilkite į kiaurasamtį ir supjaustykite nedideliais gabalėliais. Morką nuskuskite ir sutarkuokite stambia tarka. Agurką smulkiai supjaustykite, ranka nuspauskite drėgmės perteklių. Petražoles ir krapus nuplaukite, nusausinkite ir susmulkinkite. Miltus apkepkite sausoje keptuvėje, kol jie taps auksinės spalvos. Keptuvėje įkaitinkite aliejų, 2 minutes kepkite jame morkas ir grybus. Sudėkite žalumynus ir agurką, kepkite dar 2 minutes. Suberkite pakepintus miltus. Sumaišykite ir nukelkite nuo ugnies.
     
  Į vištienos „kišenėles“ atidžiai sudėkite po kelis arbatinius šaukštelius paruošto įdaro, įspausdami jį į vidų. Sudėkite krūtinėles į nedidelę kepimo formą.
     
  Gallina Blanca padažą „Vištiena grietinėlės padaže su prieskoninėmis žolelėmis ir česnaku“ praskieskite šalta grietinėle. Gautu mišiniu užpilkite vištienos krūtinėles, uždenkite formą folija ir 35 minutėms įstatykite į orkaitę, įkaitintą iki 180° С.

Kontaktid


THE GB FOODS, S.A.
Plaça Europa 42
L’Hospitalet de Llobregat
08902 Barcelona, Spain


EDASIMÜÜJA: Sanitex OÜ