Vištienos sparneliai barbekiu padaže su bulvių griežinėliais

Vištienos sparneliai barbekiu padaže su bulvių griežinėliais


  1 tund         4 portsjonit           lihtne

 

 

 

 
 
   


 

  Ruošiame garnyrą. Gerai nuplautas bulves supjaustykite griežinėliais, sutepkite garstyčiomis ir ant skardos 30-40 min. kepkite orkaitėje, įkaitintoje iki 200 laipsnių. 
     
  Vištienos sparnelius sudėkite į kepimo maišelį, suberkite ruošinio turinį ir sumaišykite. Stenkitės viską daryti atsargiai, kad nepažeistumėte kepimo maišelio. Papildomai prieskonių nedėkite. Viskas, ko reikia, jau yra ruošinyje.
     
  Uždarykite maišelį segtuku, kurį taip pat rasite pakuotėje. Palikite 1 cm skersmens angą garui išeiti.
     
  Maišelį pastatykite vertikaliai ant padėklo ir mikrobangų krosnelėje kepkite 12 min., nustačius 800W, arba 20 minutes, nustačius 600W galingumą.
     
  Paruoštus sparnelius ir bulves sudėkite į lėkštę, o maišelyje likusį padažą supilkite ant sparnelių.
     
  Labai svarbu parinkti tinkamą mėsą. Geriau naudoti atvėsintą, o ne šaldytą. Atkreipkite dėmesį į sparnelių išvaizdą. Jie turi būti šviežiai supjaustyti per sąnarius, o odelės - švarios ir neatšokusios. Paspauskite mėsą pirštu. Ant nešviežios odelės liks įdubimas. Patikrinkite pakuotės sandarumą. Jei pakuotėje yra drėgmės, ji turbūt jau senokai guli lentynoje.
     
  Kad sumažintumėte kepimo maišelio pažeidimo tikimybę, o taip pat tolygiai paskirstytumėte ruošinio turinį, galite apiberti juo sparnelius vieną po kito, laikant juos virš atidaryto maišelio. Taip pat galite vištieną, sumaišytą su ruošinio turiniu, kurį laiką palaikyti uždarytame maišelyje, kad ji sugertų prieskonių aromatus ir taptų dar skanesnė.
     
  Šį patiekalą galite paruošti ir orkaitėje! Tiesiog įdėkite maišelį į kepimo formą ir 50 min. kepkite orkaitėje, įkaitintoje iki 200 laipsnių.

Kontaktid


THE GB FOODS, S.A.
Plaça Europa 42
L’Hospitalet de Llobregat
08902 Barcelona, Spain


EDASIMÜÜJA: Sanitex OÜ